Láká Vás již sluníčko do bazénu

22.06.2011 11:18, Bazény

Jste milovníky vody a máte svůj bazén? Existuje více způsobů jak si bazén vyhřívat a i ekonomicky levněji. K tomu stačí si pořídit tepelné čerpadlo. V dnešní době trh nabízí širokou nabídku tepelných čerpadel určených pro ohřev vody v bazénu. Dají se nainstalovat k již provozovanému bazénu, fungují podobně jako shodná zařízení k vytápění domu. Laicky řečeno, čerpáte teplo u okolního vzduchu, které si vezme voda. Výhodou je, že to funguje, i když nesvítí sluníčko. Pokud máte bazén otevřeným je vhodným řešením zastřešení, tím získáte rychleji teplou vodu v bazénu i snadnější údržbu ohledně vody bazénu.

Energetická jednotka Chameleon je moderní tepelné čerpadlo nové generace s nadstandardní výbavou, minimálními požadavky na prostor, velmi tichým chodem a vysokým komfortem řízení. Standardně lze z energetické jednotky Chameleon řídit několik různých externích spotřebičů, ovládat solární systém, bazénovou filtraci nebo cirgulaci teplé užitkové vody.

Pokud vás tepelné čerpadlo zaujalo, více podrobných informací a kvalitní tepelné čerpadlo pro váš bazén můžete získat na webových stránkách www.tepelná-čerpadla-Mach.cz.